koszty dostawy

KOSZTY DOSTAWY TOWRU:

Koszt transportu uzależniony jest od formy płatności oraz ilości zamówionych przedmiotów.
Koszt transportu dla jednego mebla wynosi:
100 zł - wpłata całości na nasze konto,
150 zł - kwota płatna kurierowi przy odbiorze.

Koszty transportu nie obejmują wniesienia mebli do mieszkania.
Ponadto przy dużych zamówieniach, gdzie wysyłka wymaga palety koszt transportu naliczany jest indywidualnie dla danego klienta. Dotyczy to dużych zamówień wieloprzedmiotowych.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:

 

ZAMÓWIENIE SPRZEDAWCA realizuje (dostawa towaru) w terminie od 5 do 14 dni roboczych (dni innych niż niedziele, soboty oraz dni ustawowo wolne od pracy) od daty zaksięgowania się wpłaty na naszym koncie.
Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub wycofać je w każdym momencie realizacji. Wprowadzanie zmian lub wycofanie jest możliwe poprzez kontakt telefoniczny z biurem sklepu tel. 696032341.
Wszystkie podane ceny produktów zawierają podatek VAT.
Przedmiotowe dane nie stanowią oferty zawarcia umowy lecz jedynie reklamę
oraz zaproszenie do zawarcia stosownej umowy sprzedaży.

WARUNKI DOSTAWY:


Zrealizowane zamówienie dostarczane jest do Klienta przez firmę transportową wyspecjalizowaną w przewozie mebli w ciągu 1-5 dni od momentu nadania przesyłki.
 Dostawa odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku, a także w soboty i niedziele, w ustalonych w porozumieniu z Klientem przez firmę transportową godzinach.
 Nadając paczkę zawsze kontaktujemy się z klientem dzień wcześniej i potwierdzamy nadanie. Wysyłany towar jest ubezpieczony.
Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta rodzajowi przesyłki. Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiony jest paragon lub na życzenie faktura VAT.